درباره ما

شرکت فنی و مهندسی الکترام قریب به یک دهه در زمینه هایی از قبیل سیستم های امنیتی، نظارتی و ارتباطی از فروش و نصب تا اجرا و تعمیرات فعالیت گسنرده ای را به ثمر رسانده است.

از روز شروع فعالیت با خودمان عهد بستیم که در راستای اجرای خدمات بالاترین کیفیت را با کلامی صادقانه و قیمتی منصفانه به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم و خدارو شکر که پای عهد خود هستیم.

از جمله فعالیت های این شرکت آیفون تصویری، دوربین مداربسته، جک برقی، کرکره برقی، آنتن مرکزی، قفل آرام بند، قفل برقی، اعلام حریق، دزدگیر اماکن، روشنایی و غیره

در تمامی زمینه های ذکر شده با توجه به استادکاران متخصص و زبده و به کارگیری نیروی جوان و خلاقیت فردی، همواره در جهت بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز هستیم.

امروزه سیستم های امنیتی، نظارتی و ارتباطی در بسیاری از زمینه ها به کمک بشر آمده تا جایی که جزء لاینفک زندگی انسان امروزی شده است و انسان توانسته به مدد همین سیستم ها امنیت، نظارت و ارتباطی سریع تر و امن تر برقرار کند.

مدارهای الکترونیکی قلب تپنده این سیستم های محصوب می شوند، به همین خاطر باید در جایی نصب شوند که در معرض آب خوردگی قرار نگیرند و در دسترس عموم نباشند.

همه مدارهای الکترونیکی بعد از چند مدت استفاده نیاز به سرویس و نگهداری دارند تا از کم شدن کیفیت و معیوب شدن آن جلوگیری شود زیرا مدارهای الکترونیکی بسیار حساس می باشند و باید به بهترین شکل ممکن تعمیر و نگهداری شود در غیر این صورت از عمر مفید این قطعات کاسته یا اینکه بعضا، دچار مشکلات عدیده ای خواهد شد.

شرکت الکترام دارای کادری مجرب اعم از مهندسین و دانش آموختگان صنعت برق و الکترونیک، تعمیرکاران با تجربه و خلاق و نصابان مجهز و زبده می باشد و قطعا می توانیم شما را در ایجاد امنیتی سالم، نظارتی دقیق و ارتباطی با کیفیت یاری دهیم و اسباب آسودگی شما عزیزان را فراهم کنیم.

بخشی از ویژگی ها و خدمات این شرکت :

1- مشاوره درست و راهنمایی صادقانه

2- فروش، نصب و اجرا با قیمت مناسب و با رعایت نکات اصولی و ایمنی

3- فروش تمام قطعات و ملزومات قطعات مدارهای الکترونیکی به همکاران و شهرستان ها به صورت کلی و جزیی

4- آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز در سرتاسر تهران بزرگ و شهر های حومه توسط تعمیر کاران دوره دیده مجهز به پیک موتوری و خودرویی

5- عیب یابی اشکالات پیچیده و راه اندازی مجدد توسط مهندسین با دانش و تجربه بالا

6- تعمیرات تخصصی انواع برده های الکترونیکی مربوط به زمینه فعالیتی شغلی

7- فروش، تعمیر و نصب انواع آیفون های تصویری آنالوگ و کدینگ

8- فروش، نصب و تعمیر انواع جک برقی، کرکره برقی، قفل برقی

9- فروش و نصب دوربین مداربسته آنالوگ، ای اچ دی و تحت شبکه

  آدرس

  خیابان آزادی، بلوار استاد معین، انتهای بلوار، خیابان نیارکی(نهر فیروزآباد سابق)، نبش کوچه حسین کریمی، پلاک 17

  تلفن تماس

  66081034 – 021

  ایمیل

  info@electram.ir

  سبد خرید